Ferrari Monte Carlo Racing

Ferrari Monte Carlo Racing 1.0.5

Zostań kierowcą Ferrari w Monte Carlo

Zalety

  • Sympatyczna sceneria

Wady

  • Prosta grafika i dźwięki
  • Jeden samochód i tor

Niezły
5

W darmowej grze Ferrari Monte Carlo Racing stajesz się kierowcą Ferrari na słynnym torze w Monaco. Grafika jest nieskomplikowana, a efekty dźwiękowe przeciętne. Możesz ścigać się za darmo w większości współczesnych telefonów wyposażonych w technologię Java.

Przed wyścigiem odbywają się kwalifikacje mające wyłonić zawodnika startującego z pole position. Jeśli przejdziesz je pomyślnie, masz większe szanse na wygranie wyścigu. Warto też wziąć pod uwagę pogodę i wybrać odpowiednie opony. Sam wyścig do nadzwyczajnych na pewno nie należy. W Ferrari Monte Carlo Racing steruje się bardzo łatwo, a przeciwnicy nie są zbyt inteligentni - nietrudno jest więc wygrać. Mimo prostej grafiki, krajobraz jest bardzo sympatyczny, słoneczne Monte Carlo i jachty w porcie to dobre tło do samochodowych wyścigów.

W Ferrari Monte Carlo Racing dostępny jest tylko jeden tor i jeden samochód. Gra szybko nudzi się i rozczarowuje. Darmowa Ferrari Monte Carlo Racing nadaje się jedynie, by przeczekać reklamy w telewizji podczas oglądania zmagań prawdziwych rajdowców.

Najczęściej pobierane Wyścigi na java

Więcej
Ferrari Monte Carlo Racing

Download

Ferrari Monte Carlo Racing 1.0.5

Opinie użytkowników o Ferrari Monte Carlo Racing